Gizlilik Politikası

Kategori: site kullanım koşulları | 0

gokhanbatman.net sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

KAYIT DOSYALARI

Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi gokhanbatman.net‘de istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

DIŞ BAĞLANTILAR

gokhanbatman.net sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir.  gokhanbatman.net  link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

İŞLEM BİLGİLERİ

gokhanbatman.net, kişisel bilgilerin ve gokhanbatman.net kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. gokhanbatman.net bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, gokhanbatman.net tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, gokhanbatman.net bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

İLETİŞİM

gokhanbatman.net sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize destek@gokhanbatman.net adresinden iletebilirsiniz.