-İş bu sözleşme uyarınca firmamız müşterinin talebi üzerine belirtilen paket içeriğini ve hizmeti sunmakla yükümlüdür.

-Sözleşmenin esasına bağlı olarak belirtilen kapora peşin olarak alınır.Alınan kapora, Borçlar kanununun 156/2 maddesine göre müşterinin sözleşmeyi iptal etmesi durumunda kesinlikle geri ödenemez. 

-Çekim günü kalan bakiyenin tamamı nakit olarak ödenir

-Çekilen Fotoğrafların tümü,seçim yapabilmeniz için bulut sistemi üzerinden 1-2 gün içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir.

-Fotoğrafları teslim ettikten sonra maksimum 15 gün içerisinde albümde yer alacak olan fotoğrafları bize bildirmeniz gerekmektedir.Zamanında bildirmediğiniz taktirde albüm fiyatlarının sürekli artmasından dolayı toplam fiyat üzerinden her geçen 15 gün için %15 zam uygulanmaktadır.(Fotoğraf seçme süresini 1 gün bile aşmanız durumunda zamlı fiyat tarifesi uygulanmaktadır.Lütfen zamanında seçiniz)

-Albümde yer alacak olan fotoğrafları Müşteri bize bildirdikten sonra düzenleme(montaj) aşamasına geçilir bu süreç 15 ile maksimum 30 gün arasında 

değişmektedir.Düzenlenmiş olan fotoğraflar ve video yüksek boyutlu olarak müşterinin mail adresine gönderilir.Müşteri onay verdikten sonra  dizayn ve baskı aşamasına geçilir bu süreçte 15 ile maksimum 30 gün sürmektedir. (Düzenlenen fotoğraflar müşteriye gönderildiğinde müşterinin onay verme süresi maksimum 3 gündür)

-Seçilen fotoğraflar düzenlendikten sonra değiştirilemez. ( almış olduğuz paketteki düzenlenecek fotoğraf sayısından,daha fazla fotoğrafın düzenlenmesini isteyen çiftlerimiz +5 fotoğraf için 50 tl olarak ücretlendirilir.

-Video için seçilen müzik daha sonradan değiştirelemez 1 kere revize hakkınız bulunmaktadır.

-Onay alınmayıp üretime verilmeyen hiçbir baskıdan firmamız sorumlu değildir.

-Albümler Tüm Türkiye’ye anlaşmalı kargo firması ile adresinize gönderilir.(Kargo ücreti firmamıza aittir)

-Albümler elinize ulaştığında eğer hata ve sorun varsa bize 2 gün içerisinde bildirmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kusursuz sayılacaktır.

-Çekim tarihinde değişiklik yapmak isteyen müşterilerimiz 3 hafta öncesinden bize yazılı olarak bildirmek zorundadır.Müsaitlik durumumuza göre çekiminiz en erken tarihe alınır.Çekim tarihi başka birine veya bir sonraki sezona devredilemez.Çekim tarihini 1 kez değiştirme hakkınız bulunmaktadır. 2. değişim talebinizde müşteri 300 tl ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

-Müşterinin çekimi iptal etmesi durumunda çekim tarihinden en az  2 hafta önce bize yazılı olarak bildirmelidir,aksi taktirde çekime gelmesede ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.

-Olumsuz hava şartları,kaza,doğal afet,pandemi,sokağa çıkma yasağı  vb. gibi istenmeyen durumlarda çekim müsait olan en yakın tarihe alınır.

-Kaza,hastalık vb gibi durumlarda müşteri bize  rapor veya resmi belgelerin bir hüsnasını göndermek zorundadır.

– Firmamız tarafından beklenmedik durumlardan dolayı çekim iptal edilmek zorunda kalınırsa.Çekim müsait olunan en yakın tarihe alınarak mağduriyet olmaması için %25 indirim uygulanır.Veya müşterinin isteği doğrultusunda vermiş olduğu kapora geri iade edilir. 

-Firmamız tarafından serverların çökmesi,çekilen video veya fotoğraflarda veri kaybı gibi tekniksel ve dijital hata yaşanırsa müşteriye almış olduğu hizmet bedeli geri iade edilir.

-Müşteriye teslim edildikten sonra ham fotoğraflar 15 gün,düzenlenmiş fotoğraflar ve düzenlenmiş video ise 3 ay boyunca arşivimizde saklanır daha sonra silinir.Müşteri teslim ettiğimiz fotoğrafları ve videoları kendi saklamakla,yedeklemekle yükümlüdür.Teslimat gerçekleştikten sonra firmamız hiç bir şekilde sorumlu değildir.

-Çekmiş olduğumuz her bir fotoğrafın telif hakkı bize ait olup, başka bir fotoğrafçının kendi portfolyosunda paylaşması,üzerinde değişiklik yapması yasaktır.

-Müşterilerimiz tarafından özel yazı ile talep edilmediği sürece çekilen fotoğrafları firmamız kendi kurumsal web sitelerinde yayınlayabilir.

-Sosyal medya hesaplarımız’daki paylaşımlar,anlaşmalı olduğumuz medya ajansı tarafından instagram algoritması göz önünde bulundurularak etkileşim alabilecek çiftlerle,ilham sunabilecek tarzda görsellerden oluşmaktadır. 

-Firmamızın sorumluluklarını yerine getirmediğini,kalitesiz hizmet sunulduğunu düşündüğünüz taktirde çekim günü bize bildirmeniz gerekmektedir.Aksi taktirde sunulan hizmet kusursuz,müşteri mennun kalmış sayılacaktır.Hiçbir şekilde ücret geri iade edilemez. 

-Fotoğraf çekimi için gidilecek mekanlara kendi aracımızla gitmekteyiz. Taşıma hizmetimiz yoktur. Aracı olmayan müşterilerimizin çekim günü kendileri için araç kiralaması veya ticari taksi ile anlaşması gerekmektedir.

-Gidilen mekanlarda giriş ücreti, otopark ücreti bulunuyor ise ve beklenmedik masraflar çıkarsa bu ücretler müşteriye aittir.(Tarihi yerler için müze kartınız var ise mutlaka yanınızda bulundurun)

-Çekim esnasında yaşanabilecek her türlü kazadan müşteri kendisi sorumludur.Kendini korumakla yükümlüdür.Hiçbir şekilde firmamız sorumlu değildir.Vermiş olduğumuz çekim saatine geç gelmeniz durumunda ,geç gelme sürenize bağlı olarak pozlarda ve gidilecek mekanlarda eksiklik yaşanmaktadır.Bundan tamamiyle müşteri kendisi sorumludur.

-Kuaförünüz ile çekim gününden 2-3 gün önce mutlaka görüşün,randevunuzu alınız.Kuaför bulmayı çekimle aynı güne kesinlikle bırakmayınız.

-Müşterilerimizin Çekime zamanında gelmemesinden kuaför veya kendi aralarında yaşadıkları sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

– İş bu sözleşme 1 sayfadan ibaret olup, üzerinde değişiklik yapılamaz.Sözleşme gereğince müşteri tüm kuralları kabul edip çekim hakkında bilgilendirildiğini teyit eder. Kapora kısmında belirtilen ön ödemenin verildiği taktirde hizmet yürürlüğe girer. Çekim günü ücretin tamamı ödendiğine dair yazılı olarak belirtilerek taraflarca imza edilir.